Виставка картин пам'яті Майбороди С.І.

Презентація виставки картин харківських художників спілки "Буриме" та зміївських художників "Йому було б 65...", присвяченої пам`яті художника і дизайнера Майбороди С.І. відбудеться 23 грудня о 12 годині в Зміївському краєзнавчому музеї.

Подробнее: Виставка картин пам'яті Майбороди С.І.

Виставка «По місцях Зінаїди Серебрякової. Гайдари» (листопад 2016)

02 листопада 2016 року в приміщенні КЗ «Зміївський краєзнавчий музей» відбулася презентація виставки «По місцях Зінаїди Серебрякової. Гайдари».

На заході були присутні: Голова товариства «Друзі Серебрякової» Красіков Михайло Михайлович, представники відділу культури та туризму Зміївської райдержадміністрації, представники творчої інтелігенції, мешканці та гості міста та району.

Подробнее: Виставка «По місцях Зінаїди Серебрякової. Гайдари» (листопад 2016)

По місцях Зінаїди Серебрякової. Гайдари

Художня виставка за результатами міжнародного пленеру, що відбувся 2015 року у селі Гайдари на Зміївщині, абсолютно доречна саме у Зміївському краєзнавчому музеї, і тому що Гайдари – це село, на околиці якого знаходиться славетна університетська біостанція, у найстарішому будинку якої, як виявилося, у 1918 році бувала в гостях у знаменитого фотографа Олексія Михайловича Іваницького (тоді це був хутір Заячий) художниця світового рівня Зінаїда Серебрякова (1884-1967), і тому, що цей будинок бачила наша геніальна землячка, оскільки у 1917-18 рр. мешкала у Змійові, і тому, що музей був одним із співорганізаторів минулорічного пленеру.

Подробнее: По місцях Зінаїди Серебрякової. Гайдари